SVADOBNÉ TLAČOVINY na mieru

         MIDI BALÍČEK            


Obsahuje grafiku svadobných oznámení + pozvánky k svadobnému stolu + svadobné etikety na víno/pálenku a samolepky na výslužky 

Cena 35-eur

V cene je návrh Vašich jedinečných tlačovín podľa Vašej predstavy, neobmedzené množstvo až po finálny návrh. Tlačoviny Vám zašleme na email v PDF forme pripravené na tlač. V cene nie je zahrnutá tlač.

MINI BALÍČEK


Obsahuje grafiku svadobných oznámení + pozvánky k svadobnému stolu

Cena 25-eur

V cene je návrh Vašich jedinečných tlačovín podľa Vašej predstavy, neobmedzené množstvo úprav až po finálny návrh. Tlačoviny Vám zašleme na email v PDF forme pripravené na tlač. V cene nie je zahrnutá tlač.         MAXI BALÍČEK            


Obsahuje grafiku svadobných oznámení + pozvánky k svadobnému stolu + svadobné etikety na víno/pálenku a samolepky na výslužky  + zasadací poriadok + menovky na stôl + číslovanie stolov

Cena 50-eur

V cene je návrh Vašich jedinečných tlačovín podľa Vašej predstavy, neobmedzené množstvo až po finálny návrh. Tlačoviny Vám zašleme na email v PDF forme pripravené na tlač.  V cene nie je zahrnutá tlač.


VYSKLADAJTE SI SVOJ BALÍČEK


Ak Vám nevyhovuje naša ponuka balíčkov, radi Vám pripravíme ten Váš. Vyberte si sami čo bude Váš balíček obsahovať a my Vám urobíme cenovú ponuku na mieru, ktorú Vám zašleme na email. Veľmi radi Vám vyrobíme rôzne svadobné tlačoviny aj mimo našej ponuky. 

Cenu Vám radi pošleme na email


TLAČ SVADOBNÝCH TLAČOVÍN

Ak si budete želať, veľmi radi Vám zabezpečíme aj tlač Vašich tlačovín. Spolupracujeme so skvelou firmou, ktorá ponúka veľké množstvo možností. Napíšte nám Vašu predstavu a my Vám spolu s tlačiarňou vytvoríme cenovú ponuku aj pre tlač a všetko s nimi odkomunikujeme. Tlačoviny z tlačiarne prídu k nám, kde ich prekontrolujeme, darčekovo zabalíme a odošleme kuriérom k Vám. Tak budete mať všetko vybavené na jednom mieste. Zabezpečiť vieme aj obálky tak aby dokonalo ladili s Vašimi oznámeniami.


ČO ĎALEJ

Ak Vás naša ponuka zaujala, budeme sa veľmi tešiť ak spolu vytvoríme Vaše jedinečné svadobné tlačoviny. Vyplňte prosím tento dotazník a my Vám na email pošleme nezáväzné nacenenie a bližšie informácie. Po jeho schválení sa spolu pustíme do výroby Vašich jedinečných svadobných oznámení. 

Vyplňte tento dotazník a na email Vám pošleme bližšie informácie