NIEČO O NÁS

Sme malá lokálna značka z Košíc pre deti, vytvorená dcérou Tami s maminou Erikou. Vytvárame míľnikové kartičky pre bábätká – s ktorými si rodičia zachytia tie najkrajšie chvíle navždy, náučné produkty pre drobcov aj väčších predškolákov - s ktorými sa deti naučia niečo nové hravo a prirodzene, maličkosti pre radosť na každý deň - ktoré potešia drobcov aj rodičov a kolekciu dvojfarebných pohodlných tričiek a mikín z organickej bio bavlny - Anna collection  pre deti aj dospelákov. 

Kolekcia nesie názov ANNA, po mojej babke, ktorá si začala svoj sen o šití oblečenia pre malé aj veľké firmy, plniť už v roku 1964 a my sme sa rozhodli tento jej príbeh obnoviť a tvoriť pre Vás to najlepšie, aby ste s nami mohli aj naďalej rásť :)

Poslaním SIGNIFICANT je tvoriť produkty vyrobené lokálne, podporovaním rodinných dielní práve u nás na Slovensku, v minimalistickom dizajne z udržateľných materiálov, ktoré vydržia deťom roky a môžu ich dediť ďalší súrodenci či malí kamoši. Chceme, aby robili radosť a boli hodnotnou súčasťou bežných rodinných dní.

Veríme, že sa Vám tu bude u nás páčiť :) Ďakujeme Vám za podporu. 

Viac zo zákulisia a našich SIGNIFICANT dní nájdete na našich sociálnych sieťach :) :