ĽANOVÝ MOJKÁČIK

Zajo Edušik, Zajo Teušik, Zajka Miuška a Zajka Žofka si hľadajú parťákov na všetky huncúctva. Sú ušitý z jemného ľanu v malej slovenskej dielničke v spolupráci so značkou Adel. Navrhnutý tak akurát ako mojkáčik do detského náručia v dĺžke 24cm. Každý z nich je trošku iný, pretože každý je originál.

Zajka Miuška nosí korálové tričko doplnené béžovým rukávom. Je to teda veľká parádnica a najradšej kreslí, zbiera kvety a tvorí všeličo pekné. 

Zajo Edušik  nosí béžové tričko doplnené hnedým rukávom, je to veľký dobrodruh a šibal. Najradšej bicykluje, tancuje a hrá schovky s kamošmi. 

Zajo Teušik nosí okrové tričko doplnené smotanovým rukávom, je veľmi akčný a neposedný. Najradšej hrá futbal, spieva a cestuje po svete. 

Zajka Žofka nosí tehlové tričko doplnené smotanovým rukávom, je veľmi kreatívna a veselá. Najradšej maľuje obrázky, skladá piesne a zbiera bylinky.

Ľanového zaja Vám veľmi radi na objednávku aj personalizujeme. Na jeho uško Vám vieme vyšiť meno Vášho drobčeka :) Stačí ak si zvolíte túto možnosť a do poznámky pri objednávke nám napíšete meno, ktoré si na mojkáčika želáte. V tomto prípade Vášho jedinečného mojkáčika s menom ušijeme a dodáme k Vám do 3-4 týždňov. Ak máte prípadne iné želanie či by ste ho potrebovali doručiť skôr, napíšte nám a radi možnosti s Vami preberieme :)

Vyberte si variant:

Cena od 24,00 €