VIANOČNÉ DARČEKY    U NÁS

07.11.2020

Niekto ich obzerá už v lete, niektorí na poslednú chvíľu a niekto postupne. Spísali sme pre Vás naše tipy na darčeky od nás. Nájdete u nás zmysluplné, náučné a jedinečné produkty, ktoré určite potešia a my sa potešíme ak sa rozhodnete potešiť niekoho pod stromčekom niečím z našej tvorby. Začnime našimi najmenšími, pre ktorých tvoríme hlavne spomienkové produkty, ktorými si zachytíte čas, ktorý tak rýchlo beží a neskôr budete mat krásnu pamiatku na toto obdobie. Potešiť tak môžete budúcich, či čerstvých rodičov, alebo kľudne aj seba. 


Kontrastné kartičky

Ak nás sledujete už dlhšie určite viete, že tento produkt je jeden z Vašich najobľúbenejších produktov. A veľmi nás teší keď sa k nám vraciate a nakupujete kontrastné kartičky aj pre vašich blízkych, pretože ste s nimi mali dobré skúsenosti a Vaše detičky na nich krásne reagovali.

Ak ich ale náhodou ešte nepoznáte, kontrastné kartičky sú skvelé pre novorodenca až po nejakých 10-11 mesiacov. Po narodení má dieťatko ako zmysel, najmenej vyvinutý zrak. Kontrastné farby, ako červená, čierna, biela jeho rozvoju veľmi pomáhajú a detičky na kartičky reagujú. Stačí ak kartičky poukladáte do vzdialenosti cca 30cm od dieťatka (alebo mu ich budete postupne ukazovať) a necháte ho pokojne si kartičky sledovať. Neskôr si ich vie chytiť do ručičky a vďaka zaobleným rohom si neublíži. Mysleli sme aj na ich ďalšie využitie a preto je pri každom zvieratku aj jeho názov v slovenčine a angličtine, tak sa stanú náučnými kartičkami pre väčšie deti.

A máme aj jeden super tip od Vás, niektorý ste si ich nalepili na dvere, skrinku pri prebaľovaní a tak počas prebaľovania dieťatko kľudne pozoruje jeho obľúbené obrázky.

Do pozornosti dávame náš zvýhodnený balíček kontrastných a míľnikových kartičiek podľa Vášho výberu za skvelú cenu.

Míľnikové kartičky

Potešia nejednu budúcu či čerstvú maminu. Produkt, vďaka ktorému naša značka vlastne vznikla - míľnikové kartičky. Kartičky, s ktorými si zachytíte tie krásne okamihy a momenty navždy. V balení sa nachádza 12 kusov kartičiek, 12 mesiacov života dieťatka. Ak by ste si želali aj špeciálne texty, ako napríklad Prvý krok, zúbok a podobne, určite nám napíšte a vytvoríme Vám jedinečné balenie s textami, aké si len vyberiete. V ponuke u nás nájdete široký výber vzorov pre dievčatko, chlapčeka, alebo aj neutrálne. Nezabúdame ani na mamičky v očakávaní, ktoré si chcú tehotenstvo zachytiť spolu s tehotenskými kartičkami.  Pre milovníkov prírody a minimalizmu máme drevené míľniky s ľanovým vrecúškom. 

Drevené pexeso

Najnovším produktom sa stalo pexeso, ktoré je vygravírované na drevenej preglejke a doplnené ľanovým vrecúškom, ktoré pre Vás ručne šijeme. Každé dieťatko si nájde to svoje, pretože v našej ponuke máme zvieratká, ovocie a zeleninu, geometrické tvary a limitované vianočné pexeso, ktoré je skvelé aj ako darček do Mikulášskej čižmičky. Vďaka zaobleným rohom a väčšej hrúbke je pexeso ideálne aj pre menšie detičky. Pexeso nám gravíruje pán Štefan a my máme veľkú radosť, že takto môžeme podporovať remeselnú výrobu na našom Slovensku. Tak, aby ste vedeli, že pri nákupe týchto drevených výrobkov podporujete okrem nás, napríklad aj tohto šikovného pána Štefana. 

Náučný box

Krabička plná vedomostí, ktorá je u nás už dlhšiu dobu, ale až teraz dostala úplne nový minimalistickejší a praktickejší vizuál.       V boxíku sa nachádza slovenská a anglická abeceda, čísla a počtové operácie z druhej strany, geometrické tvary, farby a bavlnené vrecúško, do ktorého si kartičky detičky môžu ukryť a vydať sa na všetky dobrodružstvá. Isto sa s ním nudiť nebudete. Všetko je to balené vo veľmi praktickej krabičke a zabalené tak, aby ste to len rýchlo vložili pod stromček a mohli potešiť deťúrence. Boxík je ideálny pre detičky od 2,5/3 rokov, ale je to individuálne od dieťatka, kedy ho začínajú písmenka a čísla zaujímať. Ak hľadáte zmysluplný a edukačný darček pre svojich najmenších, tak toto by mohlo byť to pravé :)                          
Boxík sa stal u Vás celkom obľúbený a preto sa nám stále skladové zásoby veľmi rýchlo vypredajú, preto ak máte na neho zálusk, dlho nepremýšľajte nemusí sa Vám potom ujsť. 

Kolekcia oblečenia 

A ak by ste chceli potešiť seba, alebo nejakého dospeláka, tento rok sme do sveta vypustili aj kolekciu oblečenia pre deti a dámy z organickej bavlny. Dámske tričká HANA a ZUNA v krásnych farbách. HANA s krátkym rukávom pieskovej farby, doplnená kontrastným rukávom okrovej farby (máme už iba posledné kúsky) . ZUNA naša najnovšia v šedej farbe s trojštvrťovým rukávom, doplnená kontrastným pieskovým stojačikom pri krku (čoskoro doskladníme všetky veľkosti). Kvalitné tričká z GOTS úpletu, ktoré sú tak pohodlné, že ich vynosíte v práci, v lese, alebo doma. Kvalitnému a lokálnemu tričku sa poteší určite nejedna dáma. 

Budeme sa tešiť ak budeme súčasťou Vašich Vianoc a spoločne urobíme niekomu radosť. Ak si želáte, aby sme Vám vaše objednané balíčky zabalili darčekovo a kľudne aj s nejakým špeciálnym odkazom, napíšte nám to do poznámky a my to pre Vás veľmi radi pripravíme. A ešte by sme Vás chceli poprosiť, keďže naše produkty ručne tvoríme a nemáme zaplnené sklady produktami, objednávky si nenechávajte na poslednú chvíľu, aby sa nám podarilo vytvoriť každému balíček a Ježiško to pod stromčekom stihol v čas :) A ak si neviete dať rady a potrebujete od nás poradiť či sa len niečo opýtať, sme tu pre Vás a veľmi radi Vám pomôžeme stačí ak nám napíšete.

Prajeme Vám krásne a pohodové prípravy na tieto sviatky, ktoré budú možno iné ako doteraz, ale veríme, že si ich všetci rovnako užijeme :) U nás sme si dali napríklad záväzok, že budú viac lokálne a ak by ste to tak chceli aj vy, tak okrem našej tvorby na našom Instagrame nájdete aj tipy na rôzne slovenské krásne značky, ktoré sa určite podpore potešia. 

Tami / Significant