Škola volá!

29.08.2021

Prípravy na nový školský rok vrcholia a my sme si pre Vás pripravili výber našich produktov, ktoré Vašim malým škôlkarom, predškolákom či školákom uľahčia učenie nových vecí a popritom zažijú aj veľa zábavy. 

Drevené pexeso

Pexeso sa hrá už od roku 1965 a stále je tak populárne. Má ho asi každý a je skvelé, že sa s ním môže zabaviť celá rodina. Jeho cieľom je trénovať pamäť a sústredenie. My sme tie naše obohatili ešte aj o slovensko-anglické slovíčka a tak si popri hraní deti rozvíjajú aj svoju slovnú zásobu. Vyrábame ho v malej dielničke na východnom Slovensku u pána Štefana. V ponuke máme zvieratká, ovocie/zelenina a geometrické tvary. Počas Vianoc nám určite pribudne opäť aj jeho limitovaná vianočná edícia. Pre milovníkov pexesa máme aj 2balenie za výhodnejšiu cenu, ktoré viete hrať samostatne alebo zmiešať spolu, vtedy je to už naozaj veľká zábava.

Náučný boxík

Náš obľúbený a najpredávanejší produkt je rozhodne táto krabička plná vedomostí. V malom boxíku sa ukrývajú kartičky Abeceda, Čísla, Počty, Geometrické tvary, Farby a bavlnené ručne šité vrecúško na ich uskladnenie. Všetky kartičky majú okrem slovenského názvu aj ten anglický. Deťúrence kartičky naozaj veľmi bavia a pravidelne ich vyťahujú, aby sa dozvedeli niečo nové. Aktuálne pracujeme aj na jeho pokračovaní, ktorý Vám predstavíme niekedy na jeseň. 

Drevený print s Abecedou

Dekorácia do izbičky, vďaka ktorej budú mať deti písmenká vždy na očiach. Prikladať si k nim môžu predmety s rovnakým písmenkom, alebo si ich čítať pred spaním. Možností je veľa a už je len na Vás, ktorá Vám bude vyhovovať a baviť Vašich drobcov. Z tejto drevenej tabuľky nám zostáva už iba pár kúskov a tento rok už ich vyrábať viac nebudeme. Tak si uchmatnite tu svoju a učte sa písmenká hravo a zábavne. 

Naša náučná kolekcia je navhrnutá tak, aby sa deti učili hravo, zábavne a hlavne prirodzene. Tak ich to bude naozaj baviť a budú sa z učenia radovať a to o nám ide :).

Užite si tento školský rok!

Tami