Malý gombík s veľkým príbehom

22.05.2023

Vaši drobci už možno nosia naše tričká nejaký ten čas a vy sa pri každom ich praní zamýšľate čo ten mini gombíček ANNA na detských tričkách vlastne znamená. Možno ste s nami od začiatku a už viete a možno ani netušíte, že práve tento malý symbol na našich tričkách je pre nás naozaj výnimočným.

ANNA, pre nás Anička, bola moja babka, ktorá svoju krajčírsku kariéru začala niekedy okolo roku 1964. Šila pre malé aj veľké firmy či dizajnérky, ale aj pre nás jej najbližších. Dodnes máme doma odložené poklady, ktoré vznikli spod jej stroja. 

Prísť s vlastným oblečením pre drobcov, bol mojím dávnym snom a my sme sa tak v roku 2020 rozhodli tento babkin príbeh obnoviť a prišli sme pod našou Significant značkou s Anna collection dvojfarebných tričiek, ktoré nám ju budú navždy pripomínať. Šiť ma síce už naučiť nestihla, ale osud nás spojil so šikovnými ľuďmi, ktorí našu Anna collection tvoria tak precízne, akoby aj ona chcela. Mať ju vedľa seba by bolo o čosi ľahšie, ale veríme, že by sa jej naše tričká ozaj páčili :) :) 

A vy už tak budete vedieť aký príbeh sa za týmto mini gombíčkom ukrýva. Ďakujeme, že aj vďaka Vám môžeme v príbehu pokračovať a plniť si tak jeden malý-veľký sen.