TEHOTENSKÉ BLACK & WHITE (30 textov)

Budúca mamina

Tehotenské míľnikové kartičky, sú kartičky na zachytenie krásneho čakania na malý zázrak. Jednoducho sa v tento deň s kartičkou odfotíte a takto si zachováte tieto spomienky navždy. Vďaka takýmto mílnikovým kartičkám sa viete vždy vrátiť včas, zaspomínať si a ukázať toto obdobie dieťatku.

Kartičky sú vhodné aj ako darček pre budúcich rodičov, ktorí sa určite potešia. Ak si želáte balíček aj darčekovo zabaliť, napíšte nám to do poznámky. Objednávku Vám vyrobíme a odošleme do 3 pracovných dní.

Kartičky sú tlačené na kvalitný 300g papier s rozmerom 10x15cm. Obsahujú 30 textov. Ak by ste chceli na kartičky použiť Váš text, napíšte nám a vytvoríme Vám kartičky na mieru.

Texty na kartičkách:

Už som v 12. až 40. týždni, Budeme mať bábätko, Bude to dievčatko, Bude to chlapček, Ešte stále 2v1, Vybrali sme ti meno....., Moja obľúbená kombinácia jedla...., Dnes máme termín, Už teraz ťa veľmi ľúbime, Už máš pripravenú postieľku, Prvý ultrazvuk, Prvé kopnutie, Už si nevidím na prsty na nohách, Dnes sme počuli tvoje srdiečko, Budem veľká sestrička, Budem veľký braček

14,00 €
Please select variants first