OVERAL VILMA

LETNÝ VÝPREDAJ

Overal z príjemnej organickej bio teplákoviny pre chlapcov aj dievčatá. Vilma má tmavo tehlovú farbu, doplnenú kokosovými gombíkmi, ktoré sú väčšie a tak si ich jednoducho rozopnú aj tie menšie ručičky. Je navrhnutý v dvojveľkostiach a ich dĺžku viete podohnúť podľa potreby, tak ho detičky vynosia naozaj dlho. Po bokoch sú vrecká, pre všetky detské poklady. Detičky ho vynosia s tričkom, ale aj bez neho počas teplejších dní. 

Naše produkty sú navrhnuté a ušité v malej dielničke na Slovensku, šikovnou pani krajčírkou. Miery si premerajte s tabuľkou nižšie, aby ste zistili, ktorá veľkosť Vášmu dieťatku sadne najlepšie. V ponuke ho máme aj vo svetlo šedej farbe. 

Vyberte si variant:

28,00 € 39,00 €

Rozmery:

86/92 = dĺžka od ramena (88cm), šírka pod pazuchou (35cm), dĺžka zapínania (27cm)

98/104 = dĺžka od ramena (93cm), šírka pod pazuchou (36cm), dĺžka zapínania (30cm)

110/116= dĺžka od ramena (103cm), šírka pod pazuchou (36cm), dĺžka zapínania(35cm)

122/128= dĺžka od ramena (107cm), šírka pod pazuchou (38cm), dĺžka zapínania (36cm)

Materiál:

95% organická bio bavlna / 5% elastan

 Global Organic Textile Standard je najprísnejší medzinárodný bio textilný certifikát pre bavlnu. Je vyrobená z prírodných bio vlákien pochádzajúcich z certifikovaného ekologického poľnohospodárstva. Pestovanie a spracovanie bavlny na hotovú látku prebieha podľa prísnych štandardov. ​ Okrem toho, že je ekologickejšia, je aj zdravotne nezávadná, vďaka čomu je vhodná aj pre alergikov. Organická bavlna je zdravšia pre pokožku, šetrnejšia pre našu prírodu a lepšia pre poľnohospodárov.​

STAROSTLIVOSŤ:
prať pri 30 stupňoch, chemicky nečistiť , žehliť na nízkej teplote, nebieliť, nesušiť v sušičke. Náš tip: Aby Vám vydržalo oblečenie ešte o čosi dlhšie, perte a žehlite tričká z rubnej strane :)